Profil Winning Estate

Plánuje, připravuje a realizuje projekty rezidenční výstavby, ve kterých bychom chtěli sami bydlet. Ročně postaví 150 až 200 bytových jednotek a rodinných domů v nadstandartní kvalitě a mimořádných lokalitách především v Jihomoravském kraji.

Profil Winning Estate

Dobře si uvědomujeme, jak důležitá je v našem oboru vynikající tržní reputace. Proto je naší filozofií dodávat spolehlivé služby při výstavbě bytových domů se stabilně vysokou kvalitou.

Kvalitní architektura a genius loci pro nás zůstávají neměnnými konstantami, světová situace však přináší nové výzvy. Naše nemovitosti tak přizpůsobujeme například pro práci na home office. Nepřešlapujeme na místě, aktivně utváříme nové trendy a koncepce.

Profil Winning Estate

Proč Winning Estate

Komunikace

O správnost a úplnost našich informací se můžete opřít; vůči klientům jsme transparentní, nemusíte se obávat skrytých poplatků a jiných úskalí, které by vás později mohly nepříjemně překvapit.

Nadčasovost

Stávající trendy v bydlení jsou pro nás důležité, ale za klíčové považujeme nadčasovost a užitnost našich projektů i pro budoucí dekády.

Flexibilita

V případě zájmu s vámi váš domov sestaví náš vlastní architekt – respektujeme individuální zájmy našich klientů a bez nutnosti externí spolupráce vám tuto bezplatně nabídneme v rozsahu od dispozičních řešení, přes standardy vybavení až po vlastní interiér.

Komfort nejen u vás doma

Stejný důraz jako na interiéry vašich budoucích domovů klademe i na účelnost a reprezentativnost společných prostor, architektonického pojetí celé stavby a stejně tak jejího okolí.

Naši lidé

Nerealizujeme nemovitosti, stavíme domovy.

Svoji práci milujeme a celé naše know-how vkládáme do míst, která bychom si sami vybrali pro život.

Profil Winning Estate