Rezidence Bučovické terasy

Rezidence Bučovické terasy

Zpět

Rezidence Bučovické terasy je svojí polohou i moderním stavebním pojetím určena těm z Vás, kteří v dnešní uspěchané době toužíte po bydlení na klidném místě a zároveň oceníte plnohodnotnou občanskou vybavenost města.

Idea, která projekt provází od počátku, spočívá nejen v důkladném zpracování samotných bytových jednotek po stránce funkční a estetické, tak i v citlivém a logickém propojení celého komplexu s okolní krajinou a charakterem zástavby tak, aby pro Vás byl návrat domů tou nejpříjemnější částí dne.

V rámci dvou samostatně stojících bytových domů je možné vybírat z celkem 59 bytů s rozlohou od 52 m2 do 120 m2 v dispozicích 1+kk až 4+kk. Nepopiratelnou výhodou projektu je nabídka bytů s velkorysými zahradami, ale i bytů s balkony a terasami. Samozřejmostí jsou i částečně zastřešená parkovací stání pro rezidenty a kolárna.

Umístění rezidence na kopci mírně nad horizont zástavby města spolu s jihozápadní orientací bytů poskytují optimální světelné podmínky a přímý výhled na historickou dominantu města v podobě renesančního zámku z druhé poloviny 16. století a nedaleko ležící úpatí Ždánického lesa. Koncepčně se jedná o ideální volbu pro život mladých lidí, rodin s dětmi i seniorů.

Více informací o projektu najdete zde.