Rodinné domy Padochov

Rodinné domy Padochov

Zpět

Pro ty, které už přestal bavit ruch velkoměsta, chtějí se usadit a založit rodinu, nebo se chystají prožít zbytek svého života v poklidu venkova je tady projekt Rodinné domy Padochov. Padochov je vesnice Jihomoravského kraje, okres Brno-venkov, patřící k 2 km vzdálenému městu Oslavany. Svým obyvatelům nabízí poklidné soužití se základními službami v okolí.

Rodinné domy Padochov jsou moderním komplexem domů s rozsáhlými zahradami. Projekt nabízel šest řadových domů o rozloze 116 m2 až 124 m2, jež jsou řešeny jako dvojpodlažní sestavy jednoduchých kubických tvarů s plochou střechou. Každý dům má svoji vlastní zahradu, příjezdovou cestu a garáž.

Dispoziční řešení domů je koncepčně obdobné. Důraz byl kladen na účelnost a vzdušnost interiéru, čemuž napomáhá i optimální orientace vůči světovým stranám, která zajišťuje dostatek přílivu slunečních paprsků. Spodní podlaží je rozložením místností předurčeno pro užití během dne, kdy si můžete užívat otevřeného prostoru kuchyně s jídelnou a hlavní obytnou místností, na kterou v exteriéru volně navazuje relaxační zóna terasy se zahradou. Horní patro je vyhrazeno pro ložnice obyvatel domu s možností kontaktu s exteriérem skrze balkón. Patra jsou vzájemně propojena otevřeným schodištěm s možností pod ním v budoucnu vytvořit úložný prostor.

Věříme, že dokonalé bydlení se netýká jen samotného interiéru. Celkový dojem ovlivňuje i zasazení domů do okolní zástavby a dostupnost potřebných služeb. Projekt byl proto navržen tak, aby vám tu nechybělo nic, co si slibujete od pohodlného bydlení na venkově. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, mladé páry či jednotlivce.

Více informací o tomto projektu naleznete na webu RD Padochov nebo si můžete prohlédnout 3D prohlídku zde.

Poslední čtyři grafické znázornění jsou uměleckými vizualizacemi.