Rezidence Slovákova XII

Rezidence Slovákova XII

Zpět

www.slovakova12.cz

Slovákova XII je svojí polohou i moderním stavebním pojetím určena těm z Vás, kteří touží po bydlení v Brně s veškerými službami, které může střed města nabídnout, na dosah ruky. Díky komplexnosti celého projektu jsou byty předurčeny zájemcům, kteří chtějí spojit klidné a pohodlné bydlení s vymoženostmi moderní doby. Bytový dům se nachází v nejžádanější lokalitě k bydlení, téměř v historickém centru jihomoravské metropole. V blízkém dosahu bytového domu je veškerá občanská vybavenost dostupná pěší chůzí a zároveň vynikající napojení na městský okruh a dálniční síť.

Rezidenční dům s nezaměnitelným architektonickým vzhledem v sobě ukrývá celkem 36 bytových jednotek, 2 komerční prostory a parkování pro rezidenty. Dispozice bytů jsou řešeny tak, aby dosáhly optimálního využití prostoru. Nezbytností celého projektu je moderní architektura s důrazem na kvalitu použitých materiálů a vysoký standard vybavení. Rezidence Slovákova XII je devítipatrový bytový dům v moderním stylu, který se pyšní částečně prosklenou fasádou.

Nabízené dispozice jsou 1+kk až 4+kk, o výměře 45‒162 m2. Poskytují velkorysý prostor pro život a maximální komfort bydlení. Můžete se těšit jak na výhledy do ulic či do klidného vnitrobloku, tak na unikátní panorámata krás brněnského okolí viditelná z vyšších pater. Parkování pro rezidenty je zajištěno přímo v podzemní garáži, jejíž součástí je kolárna a kočárkárna, ale také oddělené sklepy.

Pokud Vás tento projekt zaujal a chcete se dozvědět více informací, sledujte webovou stránku, kde si můžete prohlídnout aktuální nabídku bytů/studií nebo nám napište na prodej@slovakova12.cz.  

Všechna grafická znázornění jsou umělecké vizualizace a zobrazují pouze orientační vzhled lokality.